Yalova Dul Bayan Arkadaş

Yalova dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Nasıl bir insan yalnızlıktan dem vuruyorsa ben de öyleyim şu sıralar ah. Eda adım. Yalova dul bayan arayanlar vardır diye ilan vermek istedim. Yaşım 41 arkadaşlar. Ben aslında böyle değilim. Neşe dolu bir kadınım ve çevremdekilere ışık saçarım. Ama ne olduysa 6 aydır kapattım kendimi. Of canım inanın çok sıkkın ve bir an önce arkadaş bulmam gerekiyor. Yalova bayan arkadaş konusunda benim gibi olanlar mutlaka vardır. Ya dostluk kurmadan bir insan yaşayamaz ben buna inanıyorum. Onu da geçtim hepimiz sosyal insanlarız. Sinemaya giderken, kafede otururken birileri yanımızda olmalı yani ben tek gidemiyorum artık. Ömür boyu dostum olacak bir beyefendi yok mu gerçekten? Yalova arkadaşlık sitesi aradığım arkadaşlığı bulmama yardımcı olacak ama inancım tam benim fakat birazcık kriterlerimin de olduğunu belirtmek istiyorum.

Yalova Dul Bayan

Bana yeniden aşkı tattıracak beyefendi ne zaman karşıma çıkacak onu merak ediyorum. Sabırsız değilim nasıl olsa buyursun gelsin işte. Güzellik konusunda neler düşünüyorsunuz onu da yazar mısınız? Sarışın güzel gözlü bir kadın ile arkadaşlık kurmak ister misiniz acaba. Bu konuda gerçekten çok netim ben arkadaşımı asla yalnız bırakmam. Ama ben bırakıldım o ne olacak? Neyse süreci yakından göreceğiz hem de yaşayıp göreceğiz. Umarım hayırlısı olur. Yalova dul kadın arkadaş arama nedeniniz nedir arkadaşlar? Mesela benim evlilik gibi bir düşüncem asla yok. Sadece arkadaşlık kurmak istiyorum. Sevgilim olsun düşüncesindeyim. Beraber gezelim eğlenelim istiyorum. Sizin arayışınız ne yönde?

Yalova Bayan Arkadaş

Yalova’da uzun yıllar kaldım zaten buralıyım. Geçen seneye kadar Ankara’da yaşadım ama boşandıktan sonra geri döndüm işte. Tek yaşıyorum, ailem yaz kış bahçede konaklıyor. Belki de onların yanına gitme vaktim gelmiştir ama önce arkadaş bulacağım. Biraz arkadaşım ile vakit geçireceğim ondan sonra bakarız duruma işte. Dul kaldım diye yalnız yaşayacak değilim herhalde dimi. Bıktım usandım ya. Bana yine gelmeden ben gidiyorum. Herkesin yorum ve mesajlarını en kısa sürede bekliyorum gerçekten ben daha fazla üzülmek istemiyorum. Güzel bir birlikteliğin başlangıcı olsun istiyorum mesajlarınız.

Bir sonraki ilan: İzmit Dul Bayan

Sude, 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

3 yorum

  1. Merhabalar öncelikle iyi geceler hayırlı bir kısmet bende bulamadım olmayınca olmuyor maddi durumum iyi değil 30 yaşındayım Bursalıyım söyledikleriniz bana çok cazip geldi olmasa da bir konuşmuş oluruz kafanıza yatarsa dönüş yaparsanız ilgi ve alakanız için teşekkürler.