Yaşlı Dul Bayanlar

Yaşlı dul bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Yaşlı dul bayanlar arayanlar sizler için geldim. Kendime göre bir erkek arayışım var. Yaşım 56. Çok da yaşlı değilim bence. İsmim Rüveyda. Bakımlı bir kadınım ben. Yaklaşık 12 senedir dulum. Hayatımda elbette birileri oldu ama artık bu süreçte tamamen yanımda olacak biri lazım. Yaşlı dul bayanlar denildiğinde herkesin aklına 70’li yaşlar falan geliyor ama yok artık daha neler. Beni gördüğünüzde küçük dilinizi yutacağınızı da unutmamanız lazım beyler. Gerçekten kendine fazlasıyla bakan biriyim. Bence yaşlı bayanlar arıyorum diyen beyler beni kaçırmamalı. Yaşlı kadın telefon numarası arayanlara elbette numaramı vereceğim fakat bazı kriterlerim olacak ancak o şartla tanışmamız mümkün olabilir.

İnsanlar böyle olmalı, bu emanet cana güzel bakmalı. Hayat felsefem hep bu olmuştur. Bununla beraber erkek arayan yaşlı dul bayanlar arasında yerim çok farklı. Bir bakan dönüp bir daha bakıyor. Yaşımı da genelde 40 falan gösterdiğimi söyleyebilirim. Şimdi sevgili beyler aslında yaş takıntım yok genel olarak. Genç erkek arayan yaşlı kadınlar gibi şu yaş grubu bu yaş grubu diye bir şey belirtmeyeceğim ama aradığım kişi benden küçükte olabilir yaş olarak bunu hiçbir şekilde sorun etmem yeter ki beni mutlu etsin istediğim sevgiyi aşkı bana versin.

Erkek Arayan Yaşlı Dul Bayanlar

Herhalde kendimi biraz fazla övdüm arkadaşlar. Pardon tamam. Ben sevgili arıyorum o yüzden buradayım. Var mı aranızda kendine güvenen bir beyefendi? Kendini beğenmiş insanları sevmem, çok kıskanç adamları da. Hep yanımda olsun isterim. Çok beklentilerim yok merak etmeyin arkadaşlar.

Yalnızlıktan hep korkarım ben. Bu nedenle hafta sonları ailemle kalıyorum. Hafta içi kendi evime geçiyorum. Akşamları evde film keyfi falan derken bakıyorum gün bitmiş. Kiminle peki? Tek başıma. Yok hayır bu kadar yalnızlık gerçekten yeter. Varsa kendini bilen ve güvenen gerçekten beklemesin yazsın bana. Çok bakımlı olduğum için lakabımı kokoş taktılar ya. Bizim kadınlarla gülüyoruz, eğleniyoruz ama hepsinin erkek arkadaşı var. Biraz elit bir tayfamız var. 3 dul 2 de evli arkadaş grubum var. Onlar hayatından memnun. Ben de hiçbir şey yok ve çıldırıyorum. Böyle geçiyor günlerim işte. Biraz da siz anlatın bakalım; kimsiniz, ne yaparsınız, neden buradasınız? Numaram yalnızca mesaj atanlara, yorum bırakanlara açıktır arkadaşlar.

 

Bir sonraki ilan: Dul Bayanlar

Canan, 49 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

Daha Fazla Yorum