Yeniden Sevebilecek miyim Acaba

Yeniden sevebilecek miyim acaba
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Hey ben geldim yahu nasılsınız bakalım. Arkadaşlar dul bayan olduğum için aslında biraz detay vermeden konuşacağım. Birincisi ben evlilik istemiyorum henüz. İkincisi yeniden sevebilecek miyim acaba? Üçüncüsü de iyi bir arkadaşlık kurmak istemekteyim. Tabi ki her şeyin hayırlısını istemek önemlidir. Neyse geçelim bunları şimdi. Beyler benim yaşım 36. Şaşırdığınızı düşünüyorum. Ne yani olamaz mı gerçekten? Erken evlilik erken boşanma ne yapalım yani anlaşamadık falan işte.

Bunları lütfen sormayın. Ben ileriye bakmak istiyorum, buradan edineceğim arkadaşlık o yüzden çok önemli. Elbette insanların birbiriyle anlaşması için biraz zaman geçmesi gerek. Ben beklerim sorun yok yaşımız kaç ki daha? Arkadaşlık kuracağım kişide saygıya bakarım, öz sevgisine bakarım ve en önemlisi konuşma tarzına.

Çok kibar bir bey beklemiyorum ama güzel bir bayan olarak bunlara dikkat edeceğim. Aman ya çok uzatıyorum özür dilerim. Siz mesajlarınızı attıktan sonra numaram ile dönüş yapacağım bilginiz olsun. O zaman izninizle aranızdan ayrılıyorum ama şimdilik. Gözüm buralarda hem de büyük bir heyecanla.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum