Yine Düştüm Hasrete

Yine düştüm hasrete
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Gümüşhane
Medeni Durum: Dul
İsim: Senem
Yaş: 38
Boy Kilo: 170 / 60
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Satış Personeli

Benim adım Senem. Merhaba beyler. Buraya arkadaş bulmak için geldim. Birden lafa girdim çok pardon kendimi tanıtmam gerek sanırım. Yaşım 38. Anlayacağınız yine düştüm hasrete. Şu sıralar yalnızlık problemim var aslında bu herkeste oluyor biliyorum. Nasıl geçecek diye reçete yazacak doktor da olmadığı için buradan iletişim kurmak gerek.

Şimdi asıl konuya gelelim. Beyler benim gibi güzel bir kadın nasıl yalnız kalabilir, biri yanıtlayabilir mi? Gerçekten bu kadar kolay mı tek bırakılmak inanamıyorum. Gönlümü verdiğim kim olduysa bıraktı gitti. Şu havalardan da bunaldım artık idare edemiyorum kendimi. İnanın yalnızlık tek mesele değil sanırım depresyona girdim. Bu süreçte destek olacak birisi lazım mutlaka.

Her konuda yanımda olacak beni gerçekten sevecek birisi. Kendine bu konuda güvenen herkes yazabilir. Önce birbirimizi tanımamız gerek. Akabinde umuyorum ki güzel bir süreç başlayacaktır. Arada sırada değil ömür boyu kalbimde kalacak biri olmalı. Aynı şekilde bende. Keşke hiç tanımasaydım ve görmeseydim demek istemiyorum asla. Bana hem dost hem de yol arkadaşı olmak isteyen buyursun artık.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun