Yozgat Dul Bayan Arkadaş

Yozgat dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Aysun ben yaşım 39. Yozgat dul bayan ilanı açma zamanım geldiği için buradayım aslında. Her zaman iyilikten yana olan kalbim uzun süredir yalnız kaldı. Bu nedenle artık kendime bir yol çizmeye karar verdim ve umuyorum ki düzeleceğiz. Gerçekten kendimle ilgili çok sayıda olumsuz fikrim vardı ama tam anlamıyla değişerek sevgi pıtırcığı oldum ben hem de bu yaşta. Yozgat bayan arkadaş için bana yazan herkese geri dönüş yapmak istiyorum ama herkesle konuşup arkadaş olacağım anlamına gelmiyor bu durum.

İlk etap olarak numaramı verme taraftarıyım. Aksi durumda iletişimimiz uzar gibi. Her ne kadar insanlarla aram çok iyi olsa da ben yalnızım yani bu durumun değişmesi lazım gerçekten lazım. Gün içinde yeter ki kadar insanlarla diyaloğum olsa da inanın bir sevgilinin yerini hiçbir şey tutmuyor. Hele bir de gerçek aşkı bulursam tamam o zaman. Benden mutlusu yok yani.

Yozgat Dul Bayan

Ruhum genç benim beyler. Bu yaşıma kadar yapamadığım yaşayamadığım bir çok şey var. Anlatabiliyorum umarım. 4 senedir yalnız yaşıyorum artık bunu kaldıramıyorum. Tamam görünen 40 ama 30 falan gibiyim. Güzellik konusundaki bakımlarımı asla ihmal etmem. Bayanları bilirsiniz az çok sizde. Evlilik işlerini kapadım ayrıca. Bu yaştan sonra evlenmek gibi bir düşüncem yok. Seveyim sevileyim tek istediğim bu.

Açık konuşmak gerekirse her zaman ilgi duyulan bir kadın oldum. Ama bu sonucu değiştirmiyor. İlgi duyulmak beğenilmek yaşamak istediklerinizi yaşamanızı sağlamıyor. İşte geldim aranıza sonuç değişsin, iyi bir dostum olsun. Hep beraber yaşayıp gidelim çok bir şey mi istiyorum? Yozgat dul kadın arkadaş arayışınızı fazlasıyla karşılayacağımı düşünüyorum açıkçası.

Yozgat Bayan Arkadaş

Bir hiç uğruna yazmadıklarım da olmuştur. Ama sinirleniyorum bazen işte. Öte yandan insanlara olan bakış açım hep aynıdır. Yani ne zaman yalnız kalsam hep yanımda birileri olmuştur. Artık hiç bırakmayacak beyleri arıyorum. Telefon numaramı hemen atacağım merak etmeyin olur mu siz o kısmı düşünmeyin. Sadece bana kendinizi kısaca tanıtın ve yaşınızı paylaşın. Telefonla iletişime geçmek işin en kolay kısmı ya.

Bir sonraki ilan: Kayseri Dul Bayan

Aslıhan, 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum

  1. Merhaba Canan!
    Öncelikle cümlelerime kusuruma bakma diyerek başlamak istiyorum. Belki bu mesajı okuduğunda biriyle arkadaş, hatta evlenmiş olabilirsin. Ama ben bu siteyi henüz yeni keşfettim, eğer istersen bu vesileyle tanışmış oluruz. Dediğim gibi tabi henüz bir birlikteliğin yoksa. Saygılarımla.