Yurt Dışı Evlilik İlanları

Yurt disi evlilik ilanlari

Merhaba. İsmim Gülhan. Evlenmek için buradayım. Doğru insanı bulmaya geldim. Yurt dışı evlilik ilanları diye arattığımda çok sayıda platform çıktı. Ama baktım ki en güzel yer burası. İnsanlar birbirleriyle sürekli etkileşim halinde. Ne kadar güzel değil mi? Bu zamana kadar birbirine saygı duymuş, sevgi beslemiş insanlar hep bir arada oluyor. Ben 29 yaşına girdim artık tek yaşamak istemiyorum. Akrabalarımın yanına geldim ve dönmedim henüz. Çalışıyorum, durumlar iyi yani. Manevi anlamda ise bir tek yalnızlık kaldı gidermem gereken. Onu da buradan halledeceğiz işte. Bakalım, bekleyelim, birlikte görelim. Ama sadece evlenmeye karar verdiğimi unutmayın. Tabi ki bir arkadaşlık dönemi geçireceğiz birlikte, güzel şeyler düşünerek uyuyacağız, sabah güneşini beraber izleyeceğiz. Lakin iş evliliğe kadar geldiğinde orada biraz daha düşüneceğiz.

Yurt dışı evlilik ilanları son zamanlarda çok arttı, öyle görünüyor. İnsanlar birbirine güvenmek istiyor aslında. Bunları da geçtim heyecanlı bir arkadaşlık başlayamıyor sanırım. Çevremden gördüğüm o şekilde arkadaşlar. Ne bileyim ya insanlar iyice garip olmuş. Kim ne istiyor belli değil. Oysa kadına olan saygı arttığı zaman bunların hepsi bitecek, herkes mutlu olacak bence. Ben yine de ılımlı düşünmek istiyorum, huzurlu bir hayat arıyorum. Tamam çok daralmadım burada günlerim harika geçiyor ama ne bileyim artık düzen lazım.

Yurt dışı Evlilik İlanları 2023

Yazmak isteyenler benimle konuşabilir. Buralardayım her zaman. İş ve aşkı ayıracak kapasitedeyim. Bunların dışında mevcut hayat şartları da zor biliyorum ama bende öyle bir sorun yok. İstediğim yere gidiyorum, istediğim şeyi alabiliyorum. Yanlış anlaşılmasın yani gözümde bir şey yok, beklentim büyük değil. Sadece mutlu olmak istiyorum işte. Her neyse şartlar ve koşullar neyi gerektirirse ona göre davranacağız bakalım ya. Umudumuz yarınlara kaldı artık. Mesajlarınızı bekliyorum heyecanlı bir şekilde. Son bir sözüm daha var. Kendine güvenen ve amacı sadece evlilik olanlar yazsın bana. Kaybedecek vaktim olmuyor çünkü. Tamam sohbet muhabbet edilir ama sonuç odaklı gitmek lazım. Haydi o zaman Gülhan gider, evleneceği kişiyi bekler. Tüm mesajlara ve sorulara da açığım unutmayın lütfen.

Bir sonraki ilan: Bulgaristan Bayan Numaraları

Adelina, 29 yaşında

Mesaj Gönderin


7 yorum

  1. yorumbanner
  2. Gülhan merhaba nasılsınız iyi misiniz. İsmim Yasin yaşım 41 bekarım şükür Müslümanım maaşım var ve Malatyalıyım. Ailemle kalıyorum ciddi bir evlilik arıyorum ama köyde yaşıyorum ben koç burcuyum sevgiler saygılar hayırlı akşamlar diliyorum ismim Yasin yaşım 41

  3. Gülhan merhaba nasılsınız iyi misiniz? İyi olmanı diliyorum ismim Yasin yaşım 42 ve ailemle birlikte yaşıyorum evlilik arıyorum Malatyalıyım seni tanımak istiyorum

  4. Selam Gülhan hanım İzmir’de yalınız yaşıyorum 52 yaşındayım. Kimsesizim sadece mutluluk arıyorum umarım beni anlamışsınızdır saygılar ediyorum görüşmek dileği ile.