Zamanı Geldi Bence

Zamanı Geldi Bence
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam bayanlar. Arif benim adım. 34 yaşındayım. Evlenmeye karar verdim. Biraz heyecan var kusuruma bakmayın. Gerçekten sorumluluk sahibi bir bayan arayışına çıktım aslında. Nasıl desem yani aramız hep iyi olacak diye bir şey yok ama birbirimize saygı ve sevgi beslediğimiz de her şey harika olabilir.

Çalışan biriyim ben. Durumum iyi sayılır. Yalnızlıktan sıkıldım biraz aslında evlilik kararını sadece bu yüzden almadım. Bir erkek ne kadar kendine bakabilir ama değil mi? Şunu demek istiyorum; evet işim var, arabam var, evim var. Her akşam gelip tek başıma oturmaktan sıkıldım. Ailem memlekette. İş nedeniyle geldim ben buraya.

Çevrem kalabalık o konuda da sıkıntı yok ama gelin görün işte gerçekten aşırı sıkıldım ben bu durumlardan. Umuyorum ki buradan tanışacağım bayanlarla ciddi bir sohbete başlarız. Benim yeteri kadar arkadaşım var, haliyle arkadaş aramıyorum. Evlenmeye karar vermiş tıpkı benim gibi düşünen bayan arkadaşlardan mesaj bekliyorum. Gerçekten ciddi bir süreç bu ama olsun iyi olacağına olan inancım tamdır.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum