Zonguldak Dul Bayan Arkadaş

Zonguldak dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Hey gidi Karadenizli Şule. Yalnız kaldın öyle mi? Zonguldak dul bayan ilanımı açıyorum işte bu yüzden bende. Merhabalar herkese. Ben asla yalnız kalmayacağımı biliyorum. Bu nedenle geldim. 37 yaşına adım atarken aslında geriye doğru da bakıyorum. İnsanların ne kadar nankör olduğunu gördükten sonra tek yaşamaya alıştım ama ani bir karar ile tekrar aranızdayım. Çünkü bu yalnızlık gerçekten çekilecek gibi değil. Tabii geçmişimden ders alarak ilerlemek istiyorum bu süreçte.

Zonguldak bayan arkadaş için her zaman yanınızdayım. Benim gibi yalnız olmasanız zaten sizler de burayı takip etmezsiniz. Her zaman insan odaklı hareket ettim, karşılık beklemeden hem de. Sonuca bakınca yine yalnızım pek de bir şey değişmedi hayatımda. Buranın bana uğurlu geleceğini umuyorum. Zonguldak dul kadınlar olarak bizler biraz seçiciyiz beyler. Yapımızda yaratılışımızda var bu durum sanırım. O yüzden aradığım kişiyi bulana kadar tüm kriterleri değerlendirip en iyisine ulaşmak istiyorum.

Zonguldak Dul Bayan Arkadaşlık İlanları

Ben gerçek anlamda duygusalım. Bu huyum bana çok şey kaybettirmedi aslında. Tam aksine daha çok insan tarafından dikkat edildi. Romantik beylerin yazmasını rica ediyorum. Biraz kadına saygısı olan ve her zaman sevgi besleyenler yazarsa muhteşem olacaktır. Onun dışında dediğim gibi beklentisi büyük olmayan bir kadınım. Evlenmek artık aklımın ucundan geçmiyor. Sadece iyi bir arkadaşlık kurarak yoluma devam edeceğim. Ah insanlar ne kadar garip, kendilerini sevenlere gitmiyorlar da hep üzen tarafın yanındalar. Zonguldak dul kadın arkadaş ilanım ile artık buna da son vermenin zamanı gelmedi mi beyler ne dersiniz?

Zonguldak Bayan Arkadaş

Hayatımdaki herkesi çıkardım ben. İşte bu yüzden sanki biraz daha huzur doldum. Baktım olmuyor geldim ilan açtım işte. Rahat bir işim var, maddi anlamda beklentim yok durumlar iyi. Doğanın içinde tek başıma yaşadığım için gerçekten de mutluyum. Tek eksik bir erkek arkadaş sadece. Size bu konuda her zaman güveneceğim ama son kez yani. Telefon numaramı yeni değiştirdim yorum ve mesaj bırakanlara anında veririm sorun yok. Sonra başlarız işte muhabbete.

Bir sonraki ilan: Bartın Dul Bayan

Gönül, 40 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun