Dayanamıyorum Yalnızlığa

Dayanamıyorum yalnızlığa
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Isparta
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gülsüm
Yaş: 37
Boy Kilo: 165 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Belirtmemiş

Gülsüm ismim. 37 yaşındayım bir sevgili arayışındayım aslında. Şaşıracak olursanız bu yaşta ne arıyorsun diye, demeyin o sizde kalsın. Çünkü ben dayanamıyorum yalnızlığa. Evet bu durum iyiden iyiye sıktı artık nereye gitsem boş. Kafamın içindekiler beni benden alıyor. Sonradan diyorsun ki yapma kızım daha gençsin. Yani herkesi böyle silip odama kapanmak istiyorum. Belki de yalnız yaşadığım için bu durumu yaşıyorum.

Her neyse buyursunlar yazsınlar görelim herkesi muhabbetimizi kuralım daha fazla beklemeye gerek yok. Havada kadehim bile yalnız kalıyor biliyor musunuz? Bu saatten sonra sanırım evlilik de olmaz istemiyorum. Hayatı doya doya yaşamaktan başka bir şey kalmadı elimizde. Olur mu dersiniz paylaşsanıza beyler. Whatsapp numaramı vereceğim nasıl olsa oradan konuşacağız.

Her dönemde böyle can sıkıntısı yaşamaya devam ederken inanın çok yakın bir dosta ihtiyacım var. Kız arkadaşlarım sağ olsun destek oluyorlar bana ama nereye kadar onlarla beraber ilerleyebilirim. Duygu ve düşüncelerime saygı gösterecek bir erkek arkadaş çıksın karşıma başka bir isteğim bulunmuyor haberiniz olsun.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun