Demir Atmak İstemiyorum

Demir atmak istemiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Muş
Medeni Durum: Bekar
İsim: Dilek
Yaş: 28
Boy Kilo: 164 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Güzellik Uzmanı

Her an huzurlu ve mutlu bir kadın iken yalnızlık boynumun borcu oldu. Adam gibi adam kalmadı mı artık? Sanki böyle bir borç var gibi daralmaya başladım. Demir atmak istemiyorum yalnızlığa son olsun o halde. Şiir yazmayı seven biriyim ondan böyle başladım. Selam arkadaşlar Dilek adım. 28 yaşındayım, sevgilim olsun istiyorum başka bir şey değil. Her zaman kendimle barışık kaldım ama bu defa olamıyorum.

Hep kendime kızıyorum gerçekten nedenini bilmiyorum. Sanki kendimi bile bile yalnız bırakmış gibi bir his var içimde. Birazcık da öyle sayılır. İçime sinmeyen herkes reddettim. Zorla güzellik olmaz ama şimdi bir başıma kaldım. İşte bu hissi yok edecek birisi çıksın istiyorum karşıma. Sanmasın kimse her zaman böyleyim falan ama sevgilim olsa düzeleceğim biliyorum.

Bakımlı biriyim neden diye soracak olursanız, İstanbul’daydım uzunca bir süre güzellik merkezinde çalışıyordum. Ama bu o kadar önemli değil, öncelik insanlık bence. Karşımdaki insanın kadına saygısı olması yeter tipe falan bakmıyorum. Sevsin hiç bırakmasın elbette.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum