Eski Yaralar Kapandı

Eski yaralar kapandı
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Burdur
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gizem
Yaş: 25
Boy Kilo: 163 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

İyi günler arkadaşlar. Gizem adım. 25 yaşındayım, arkadaş arıyorum kendime. Eski yaralar kapandı artık ileriye bakıyorum. Sanırım bu konuda yalnız değilim değil mi? Buradan illa ki yazarak iletişime geçecek kişiler olacaktır. Tamam biraz tez canlıyım ama insanlarla aram hep iyi olmuştur. Geçen ay istifamı ettim kafa dinliyorum artık. Bu nedenle düşündüm de benim gibi tatlı bir kızın yalnız kalması mantık dışı hareket.

Kızlarla otururken de soruyorlar haydi birini bul da şu stresin yok olsun diyorlar. Stresli biri değilim ama kıskancım şimdiden paylaşayım. Yanımdaki insan ağır durmalı, beni her yerde taşıyabilmeli. Fırsattan istifade etmemeli mesela.

Yani bunu nasıl anlatayım ki. İyi halimden yararlanmamalı. Örnek ben bir yere gideceğim zaman beni fazla kısıtlamasın. Ondan sonra sürprizlere bayılan biriyimdir. Pahalı hediyeler filan değil yanlış anlaşılmasın arkadaşlar. Sevginin göstergesi olabilecek her şeye kabulüm. Bu da not olsun. Anlatmak istediğim başka şeyler de var onları telefondan sürdürürüz. Evet hayatımın kısa özeti bu şekilde. Evlenmeyi henüz düşünmüyorum, yaşımdan dolayı talipler çıkabiliyor ama hayır asla yani şu an değil.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum