Gecesi Ayrı Gündüzü Ayrı

gecesi ayrı gündüzü ayrı
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Tunceli
Medeni Durum: Bekar
İsim: Ebrar
Yaş: 29
Boy Kilo: 164 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört

Ebrar ben 29 yaşındayım. Buradan herkese merhaba arkadaşlar. Bir konu var aslında o yüzden geldim. Biliyor musunuz gecesi ayrı gündüzü ayrı bu yalnızlığın. Artık çekemiyorum bıktım usandım. Geçen bir ilanda okudum aslında hepsinde konu neredeyse aynı. Biz hangi ara bu kadar yalnız kaldık gerçekten bilen varsa söylesin ne kötü bir durum ya. Sevgili yapmak için buralardan yazıyoruz.

Aslında böylesi daha iyi. Çünkü hiç tanımadığımız insanlardan iyilik gördük bu vakte kadar. Yine öyle olacaktır eminim. Her zaman en iyisine layık olduğumuzu düşünelim. Bu sayede çevreye pozitif enerji yayarak yaşamaya devam ederiz. Neyse beyler sevgilim nefes alsın yeter demiyorum. Benim de bazı kriterlerim elbette var. Bundan sonraki aşamaya bakmak gerekiyor.

Nasıl yaşayacağız, ileride ne olacak bunları asla düşünmek istemiyorum. Akışına bırakıyorum ben hayatı öyle ilerliyorum. Nasıl olsa sevgilim ile aram harika olacak. Ben şirin bir kızım biraz da şeytan tüyü var diyorlar ama olsun ya. Böylesi daha mutluluk veriyor. O zaman sizleri bekliyorum iletişim kurmak için. Kendinize iyi bakmanız dileğiyle.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun