Güzel Günler Yakın mıdır?

Guzel gunler yakin midir
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Hasret benim adım merhaba beyler, gençler, kendini genç hissedenler. 32 yaşındayım. Güzel günler yakın mıdır? Umut bağlayayım mı? Hep olumsuz negatif insanlar çıktı karşıma inanın. Tam insanlara güvenecekken sil baştan yaşıyoruz bu hayatı. Artık yoruldum. Düzenli bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Can sıkıntısı başa bela hem de çevreniz çoksa benim gibi. Umuyorum bu hasretlik kısa sürede sona erer. Ben aslında anlaşılmaz biri değilim bu konuda sorun yok da insanlar geliyor, dünyanın ümidini verip gidiyor.

Olmaz ki böyle gerçekten yaşanmaz ki bu hayat böyle be. Aman ya içinizi daralttım sizin de özür dilerim. Beklentim yok, tipe takılmam, kıskanç değilim, kimseye ümit vermem durduk yerde. Bunun dışında merak ettiğiniz sorular varsa buyurun ben buradayım.

Bildirim düşer düşmez yanıt vereceğim unutmayın dostlar. Ama şunu da bilmenizi isterim, durduk yere insanları kırmayın lütfen. Bakın benim yaşım 32, 18’lik bir kız gibi gösteriyorum ama son zamanlarda kendimi 40 hissediyorum. Yapmayın yani. Gerçi sizin yaptığınız bir şey yok daha tanışmadık bile. Umarım en kısa zamanda görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun