Hırçın Bir Gemi Gibi Savruluyorum

Hırçın bir gemi gibi savruluyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Hakkari
Medeni Durum: Dul
İsim: Vedia
Yaş: 36
Boy Kilo: 168 / 55
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

Adım Vedia. Yaşım 36 arkadaşlar merhaba. Şu sıralar hırçın bir gemi gibi savruluyorum aslında. Hayatıma yeni bir yön vermek istiyorum. Zor günlerimde hep yanımda olanlar şimdi yoklar. Ben de sildim her şeyi ve tanıdığım herkesi. Ailem dışında kimseyle görüşmeme kararı aldım. İşime gücüme bakacağım bu saatten sonra. Sebebini sormayın arkadaşlar özelden konuşuruz şimdi kendime ilgili bazı şeyler aktarmak istiyorum.

Nereye kadar böyle gidecek hiç bilgim yok ama artık son bulsun. Zavallı bir direniş halindeyim. Yeteri kadar dolduğum için bu kararı aldım. Kaçamıyorum sevdadan. İnsanlar yalnız kalamaz bunu o kadar iyi anladım ki ne desem boş. Heyecanlıyım, sabırsızım bazen ama söz dinlerim. Sevgilimin sözünden çıkmam yani. Birbirini anlayan iki iyi insan hayatını birleştirecek hepsi bu aslında.

Büyütülüyor bazen aylar sürüyor tanımak. Umarım böyle bir süreç yaşanmaz çünkü sabrım inanın kalmadı. Bence insanlar 6 ayda birbirini yeteri kadar tanıyabilir ne dersiniz? Herkesin düşüncelerini okumak isterim. Çünkü ona göre geri dönüşlerimi yapmaya hızlıca başlayacağım. Bu hayat bizi artık sağa sola savurmasın ya.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun