İşte Geldim Buradayım

iste geldim buradayim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Burhan benim ismim merhaba güzeller nasılsınız? Yaşım 30. Özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum 5 senedir. Bundan sonra da böyle gider sanırım. Halim vaktim yerinde. Eksik olan bir şey var nedir sizce? Tabi ki eş. Evet evlenmeye karar verdiğimden beri öyle garip bir his var içimde. Bazen mutluluk bazen de huzur şeklinde.

Ama sonuç olarak bakıyorum ki bir hiç gibi yaşamışım. En azından bundan sonra güzel yaşamak istiyorum. Eş adayım da ki kriterlerimi söylemek isterim. Birincisi saygı. Öz saygı yeterli. Kendine saygısı olan bir bayan herkese saygılıdır. İkincisi güven arkadaşlar. Güvensiz bir ortamda evlen ya da evlenme, o ilişki bir süre sonra biter. Gerçekten bunlara uyum sağlayanlar varsa buyursun mesaj atsın başımın üzerinde yeriniz var. Güvensiz bir arkadaşlık hiç başlamasın.

Geçen ki arkadaşlığım bu nedenle sona erdi. Bana evdeyim demişti ben onu çarşıda arkadaşlarıyla gördüm ve anında bitirdim. Benden bu kadar şimdilik. Daha fazla saçmalamak istemediğim için sohbete mesajlardan devam etmek istiyorum. Kendinize çok iyi bakın ama mesaj atmayı unutmayın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum