Karar Verdim Sevgili Bulacağım

Karar verdim sevgili bulacağım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Mardin
Medeni Durum: Dul
İsim: Esma
Yaş: 37
Boy Kilo: 162 / 63
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört

Esma adım selam. Karar verdim sevgili bulacağım beyler. Tabi tek benim kararım ile olmuyor biliyorsunuz. Gerek var mıydı buradan yazmaya diye düşündüm kesinlikle var. Nazara gelmek istemiyorum o yüzden yaşımı aktarmayayım. Sevgilim olursa çok güzel hayallerim var ama. Tamam tamam yaşım 37 arkadaşlar. Şaşırdınız biliyorum. Şu sıralar genç yaşta dul kalan çok insan görüyorum çevrede. Ne yapalım kaderimizi yaşıyoruz.

Bazen bizim elimizde olsa da üzülsek de kırılsak da durum bu şekilde. Bana yazacak olan beylerde büyük kriterlerim yok. Düşünceli bir insan olması yeterlidir. Her zaman yanımda olacağına söz verirse yola çıkabiliriz. Bir kadının yalnız olması ya da bırakılması kadar kötü bir şey varsa o da sözlerin tutulmamasıdır. Eh böyle işte artık siz konuşun ben dinlemek istiyorum. Güzel olacak mı hayat yalnızlığım bitip gidecek mi ne dersiniz?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum

  1. Sevgi saygı dürüstlük çerçevesinde sevgili arıyorum. Benim sevgim kalıcı olacak ama karşımdaki böyle düşünmeyebilir. Herkesin düşüncesi farklı. Sevgilime yalandan uydurma bir sevgili hayatı değil gerçek sevgili olacağım. Bu ancak filmlerde olur diye düşünebilir. Filmlerde görmeye aşılmış insanlar gerçek hayatta yaşayamaz. Sevgili birkaç günlük değil ömür boyu olmalı.

    Herkese sevgili nasıl olur göstereceğim. Asla ikinci bir sevgili erkek kadın sevgili kişilere yasak koyuyorum. Nikahlıda olsa nikahsızda olsa ömür boyu kalıcı olacak. Parayla saadet olacağına inananlar yalnızca paranın gücüne inandıkları için böyle düşünür. İnsan hem kendine hem sevgilisine inanmalı. İnancı olmayan hayatında hep yalana ihanete yer vermiş kişiler parasız olsun yada zengin olsun sonu ayrılıkla bitiyor. Sende böyle düşünüyorsan yaz bana.