Maalesef Kendimde Değilim

Maalesef kendimde değilim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Gümüşhane
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gülbahar
Yaş: 29
Boy Kilo: 165 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

İyi günler, iyi sohbetler selam. Gülbahar adım 29 yaşındayım. Yalnız kaldım bu aralar ve maalesef kendimde değilim. Şaşırıyorum da kendime neden bu duruma düştüm diye. Her zaman şahsi olarak düşünüyordum da asla öyle değilmiş. Yani bir insan bencil olmamalı. Bundan önce birkaç arkadaşlığım oldu tamam ancak hepsi olumsuz bitti. Hayırlısı diyerek önüme bakıyorum artık. Ya ben insanlara çabuk güveniyorum bu da beni deli ediyor.

Sonrasında pişman olduğum için artık diyecek bir sözüm de yok. Canım sıkılıyor çoğu zaman. İnsanların bir hedefi olmalı. Amacına yönelik yaşamalı. İnanın zor bir şey değil bu. Fakat bizde şöyle bir şey var, hemen olsun. Evet olacak ama acele ediyoruz.

Ben mesela her arkadaşlıkta böyle yaptım ve yalnız kaldım. Hayatıma girecek olan adamı dikkatle seçeceğim haliyle. Bir de bu işler zor biraz. Ruh ikizini bulmak filan. İnsanlar birbirine saygı duysun ve uyum sağlasın. Gerisi çok basit emin olun. Ben daha derinlere inmeden gidiyorum mesajlarınız düştükçe bakıp döneceğim. Herkes için en iyisi olsun bu hayatta.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun