Nerede Eski Günler Nerede O Eski Ben?

Nerede eski günler nerede o eski ben
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kırşehir
Medeni Durum: Bekar
İsim: Meral
Yaş: 30
Boy Kilo: 158 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Müşteri Hizmetleri

Meral ben. Sevgili yapmadan gitmeyeceğim buradan. En güzel halimle yazmak istiyorum. Kendime son zamanlarda sorduğum tek soru var. Nerede eski günler nerede o eski ben? Gerçekten inanmayacaksınız ama neyse sonra konuşuruz bunları. Yükselen burcum yüzünden böyle yalnızsın diyorlar ne alaka be. Ben pozitif güce her zaman inanırım ama burçlarla hareket etmem.

Koç kızı zor olur biraz bilirsiniz. Ama bana göre birileri çıkacaktır. Sevgilim yok beyler o yüzden buradayım. Özetleyecek olursak kendime uygun birini arıyorum. Yaşım 30 oldu, evlilik derdinde değilim. Kendiliğinden gelişir o problem görmüyorum. Zaten dikkat çeken bir kadınım rahat olamıyorum bir yere gidince. Biri bakıyor kalkıyorum diğer mekanda aynı durumu yaşıyorum.

Bir çay içemiyorum anlayacağınız. En azından bir sevgilim olsa yanında koluna girsem oturup gülsem. Özlediğimiz şeyler bu arkadaşlar. Mazide kaldı diyorlar bazen ama hayır onları yaşatmak bizim elimizde. Kazanan yalnızlık olmamalı her zaman insanlık olmalı. Duygusal olmadığım için belki birçok kişiyi kırmışımdır. Artık daha sakinim ve kendi mutluluğumu düşünüyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum