Sevgisiz Kaldım

Sevgisiz kaldim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Adım Duygu. Yaşım 34 arkadaşlar boşanmış bir kadınım. Sevgisiz kaldım diyebilirim ama artık ciddi kararlar alarak ilerlemek istiyorum. Şu hayatta ne istediysek olmadı bari düzgün karakterli bir sevgilim olsun diyorum. Biraz dertli başladık kusura bakmayın her neyse. Şimdi ben buradan ilan açıyorum da umarım mesajlar gelir. Delirtiyor beni bu yalnızlık. Hak etmediğim halde. Neden bana bu kadar duyarsız oluyor insanlar? Güzel miyim, evet sonuna kadar. Bakımlıyım ve kendime güvenirim. Ama düzgün birini bulmaya geldiğinde nedense öylece kalıyorum ortada.

Bunları da geçtim her zaman saygılı bir bayan oldum çevremdekilere. Evlilik teklifi de alıyorum ara sıra ama kolay değil o işler. Sanaldan biriyle tanışarak ilerlemek istiyorum aslında.

Son dönemlerde yalnızlığım iyiden iyiye artmaya başladı. Nedendir bilmiyorum ama artık dayanamıyorum ben açık konuşayım. Evet canım sıkılsa da direniyorum bu yalnızlığa. Göreceli bir hayatım var. Herkes ile sohbet ederim orası da ayrı mesele. Ama işte olmuyor bir türlü olmuyor. Bende buradan yazayım dedim son şansımı deneyeceğim. Tek isteğim saygılı olun lütfen. Çünkü ben her zaman insanlara saygılı bir bayan oldum, olmaya da devam edeceğim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun