Yol Arkadaşım Olsun İstiyorum

Yol Arkadaşım Olsun İstiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Almanya / Düsseldorf
Medeni Durum: Bekar
İsim: Hande
Yaş: 32
Boy Kilo: 167 / 61
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Güzellik Uzmanı

Selamlar benim adım Hande. 32 yaşındayım. Evlilik kararım ile ilgili bana ulaşacak arkadaşlar ile konuşmak isterim. Almanya Düsseldorf’da yaşıyorum. Bir güzellik merkezinde çalışıyorum. Her zaman güzel düşünürüm ki güzel olsun. Bu hayat bizi yeteri kadar yıprattı belki de. Onun dışında insanların benle olan düşüncelerine bakmam.

Erkek arkadaşlarım çevremde fazlasıyla var lakin bu konuda ciddi düşünene denk gelemedim herhalde. Her neyse ben buradayım artık. Mesajlarınızı takip ediyor olacağım. Umuyorum ki çok güzel bir süreç bizi bekliyor olacaktır. Bir şey daha var paylaşmak istediğim. Mevcut süreçte benim evlilik kararıma saygı duyacak birileri olsa da konuşurum.

Zaten başlangıç için önce tanışacağız, konuşacağız falan. Ondan sonra duruma göre hareket edeceğiz. Ciddi düşünmek tam da bana göreymiş. Sorumluluk almak istiyorum ve bu konuda gerçekten mutlu edeceğime inanıyorum. Şehir ülke gibi ayrımlar yapmıyorum ayrıca arkadaşlar. Kısmetin nasibin nereden geleceğini bilemeyiz. Konuşuruz görüşürüz varsa nasipte olur öyle değil mi?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum