Zor Günlerimde Yanımda Olacak mısın?

Zor günlerimde yanımda olacak mısın
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Şırnak
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gül
Yaş: 28
Boy Kilo: 166 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik

Gül ismim selam. 28 yaşındayım. Ben evlilik kararı alan biri olarak karşımdakine ilk sorum; zor günlerimde yanımda olacak mısın? Bu sorunun yanıtı her şeyi değiştirecektir. Şimdi bakın ben sevgili falan arasaydım zaten bulurdum. Artık hayat zorlaştı doğru insanı bulmak zaten imkansız hale geldi. Ben evlenerek hayatıma devam etmek istiyorum. Bilmiyorum ne kadar denk gelir ya da hiç mi bulunmaz ona bakacağız beraber.

Durduramıyorum kendimi bazen illa en iyisi olsun diyordum vaktinde. Zaman geçtikçe anlıyorsun ki bu işler öyle değil. Dürüst olmalı bir erkek ya sözünde durmalı mesela. Başka aklıma gelen ha öyle huysuz falan olmadan hareket etmeli. Kadınını desteklemeli. Benim çevremdeki cıvık arkadaşlıklar falan mide bırakmadı ki bende. O yüzden doğrudan evlilik kararı alarak ilerlemek istiyorum.

İnançlı bir kadınım, kendime çok iyi bakarım, yalan konuşmam. Güven problemi ne yaşatırım ne de yaşamak isterim. Şimdilik bunlar yani bence öyle aşırı beklentilerim bulunmamakta. Bazen de diyorum ya boş ver evlenmeyi hayatını yaşa maddi anlamda rahatım zaten.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun