Adım Adım Mutluluk

Adim adim mutluluk
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Bensu ismim arkadaşlar nasılsınız nasıl gidiyor? Benden taraf bazı sorunlar var onları dökmeye geldim. Aslında adım adım mutluluk arıyorum. Böyle her şeyin yerleri yerinde olduğu. Öncelikle güzel bir ilişkinin planlarını yaptığımı söylemek istiyorum. Gerçekten sevecen, kadına değer veren ve elbette bu kadarı alan beyler yazarsa sevinirim. Benim oyun oynayacak kaybedecek vaktim yok maalesef. Cicim ayları geride kaldı. Zaten sevgilim olacak kişiyle de en güzel cicim aylarını geçireceğiz de ortada henüz bir sevgili yok.

Yaşım 35 oldu. Dulum ama. 29’unda evlendim, 30’unda boşandım olmadı anlaşamadık. Artık yeni bir sayfa açarak ilerlemek istedim. Burayı gördüm ve şansımı deniyorum. Bakalım ya kimler yazacak kimler gelecek mesajlara. Bu arada sanıldığı kadar şanssız değilim. Her gün teklif alıyorum ama ısınamadığım için hep olumsuz yanıt veriyorum. Tanışacağım kişi buradan olsun istiyorum.

İlk kez tanışıp, heyecanlanacağım birini aramaktayım doğrusu. Eee neyi bekliyorsunuz mesaj atmak için? Özel davetiye mi gerekiyor? Şaka yaptım be tabi ki önceliğim ağır başlı aklı başında olanlar olacak. Ondan sonrasına bakarız. Benden bu kadar biraz meraklı ve heyecanlı bir yapım var. Onun dışında ikili ilişkilerim çok iyidir.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun