Sonbaharlardan Sıkıldım

Sonbaharlardan sıkıldım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Çankırı
Medeni Durum: Dul
İsim: Alçiçek
Yaş: 35
Boy Kilo: 167 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Alçiçek adım iyi günler. Yaşım 35, sevgili arıyorum. İnce çizgiyi yakalamak lazım şu süreçte. Yalancı sonbaharlardan sıkıldım, gerçek olmayan sevdalardan yoruldum. Bu nedenle kendime yeni bir sayfa açtım ve ilerlemek istiyorum. Umuyorum ki güzel günlere beraber adım atacağız. Her nefeste solmak ne demek bilemezsiniz diye düşünüyorum. Kaç bahar oldu böyle geçti gitti. Artık tamam son olsun, zaman doldu. Ben mutlu olacağım adamla birlikte olmak güzel bir beraberlik istiyorum bu büyük bir istek değil gerçekten.

Cazibeli bir kadınım. Yalnız yaşıyorum arkadaşlar özgür bir hayatım var. Bu yüzden de sevgili yapıp bir süre anı biriktirmek istiyorum. Belki yoruluruz ve sıkılırız ama sadakatten vazgeçmeyiz emin olabilirsiniz.

İnsanların her istediği olmuyor şu hayatta. Kısmet diyorum artık. Geleceğe güzel adımlar da atılabilir hiçbir bilgim yok aslına bakacak olursanız. Sıraladığım bu şeyleri anladığınızı umuyorum. Kendinize iyi bakmanız dileğiyle. Son olarak sahiplenme duygusuna sahip olan erkekler yazarsa sevinirim. Bu konuda biraz mağduriyet yaşadım çünkü haberiniz olsun. E o zaman görüşürüz diyelim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. Selam Akçiçek hanım mesajınız eski mi yeni mi bilmiyorum ama bende sonbahar ve kıştan sıkılanlardanım. 56 Yaş çok demezseniz sizinle tanışmak isterim. Çankırılıyım ve şu an çankırıdayım. Emekliyim ama Yazın Ege’de sezonluk otel müdürlüğü yapıyorum. Kabul ederseniz tanışabiliriz.