Hayatın Anlamını Arıyorum

Hayatın anlamını arıyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Çankırı
Medeni Durum: Dul
İsim: Bahar
Yaş: 41
Boy Kilo: 166 / 31
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Sağlık Personeli

Merhaba Bahar benim ismim. Yaşım 41 benim. Dul bir kadınım ancak hala keyifler yerinde. Öte yandan evlenmek değil amacım ama ikinci bahar dedikleri şeyi yaşamak istiyorum. Benim de mutlu olmaya ihtiyacım var, hayatın anlamını arıyorum. Tamam evet her şeyi buna bağlamamak lazım ancak son zamanlarımda bu süreci yönetemiyorum. Mesela aşırı sosyal olamıyorum artık bu canımı sıkıyor. Yine de mücadelem devam ediyor.

Çalışan bir kadınım ben ayaklarımın üzerinde durmak bana yakışır. Şimdi beyler sorunsuz bir adam arıyorum. Ne çok kıskanacak ne de çok daraltacak beni. Dul olabilir, bekar da olabilir problem yok. Güzel bir iletişim her şeyi değiştirir bunu biliyorsunuz.

Birkaç ay önce teklif almıştım aslında ama benden taraf çok farklı süreçler yaşandı anlatamam size bu durumu. Mesaj atanlara yazacağım sadece. Umuyorum ki güzel günler göreceğiz. Bu benim de bana yazacakların da en doğal hakkıdır emin olabilirsiniz. Ne olduysa bir anda yalnız kalmaya başladım artık buradan sonlandırmak istiyorum. Evet arkadaşlar söz sizde artık. Geleceğe güzel adımlar atmak gerek.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum