Giden Geleni Aratıyor mu?

Gelen gideni aratiyor mu
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler. Semra benim adım. 38 yaşında genç ve güzel bir bayan olarak aranızdayım. Nasılsınız beyler? Ben çok iyiyim. Gelen gideni aratmaz mı aratır mı onu bilemem ama ben artık yalnızlıktan bıktım usandım. Evlenmeye de niyetim yok. Eee dedim Semoş ne yapacaksın böyle kendi kendime. Sonra aklıma geldi, arkadaş bulmak için ilan açmak.

Gerçekten güzel olur böylesi daha iyi. Arkadaşça gezip tozmak, eğlenmek, vakit geçirmek ne hoş. İnanın hayali bile güzel. Ha hiç mi arkadaşın yok diye soracak olursanız var tabi ki. Ama böyle sıcakkanlı olsun istiyorum. Birbirimizle sürekli ilgilenelim, sevgili gibi yani. Ama dönüp dolaşıp evlenelim demesin. O sayfayı kapattım, şimdi bembeyaz bir sayfada ilerliyorum.

Umarım iyi olur ne diyelim yani. Tamam güzele bakmak sevaptır falan ama işin sonu hep evliliğe geliyor işte. Her neyse mesaj atanlar olursa numaramı veririm ondan sonra sohbete başlarız. Günün her saatinde de müsait durumdayım. Zaten işten çıkıp kafe falan sonra eve geçiyorum ne yapayım ki başka. Of sıkıldım of.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

8 yorum