Hayat Bir Film Gibi

Hayat Bir Film Gibi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Bursa
Medeni Durum: Bekar
İsim: Petek
Yaş: 24
Boy Kilo: 168 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

Selam öncelikle. Arkadaşlar adım Petek. Herkes iyi mi, nasıl gidiyor hayat? Gerçekten benim ki biraz değişik. Bazen bunalımlardayım bazen çok mutluyum falan. Böyle ilerlesin istemiyorum bir düzene girsin artık değil mi? Mesela erkek arkadaş yapmak lazım bu tür dönemlerde. İşte geldim ben buradayım. Tüm mesajlara tek tek numaramla dönüş yapacağım.

Herkes konuşmalı, kendini tanıtmalı ki ben de kiminle konuşacağımı bileyim. Nelerden hoşlanıyorum diye merak edecek olursanız; yaşım 24. Arkadaşım en fazla 30 yaşında olabilir. Ondan sonra kibar ve saygılı olmalı. Beklentilerimi karşılamalı. Şimdilik bunlar yeterli diye düşünüyorum. Siz de sorun bana arkadaşlar. Neyi merak ediyorsanız sorun yanıt vereyim.

Güzel bir başlangıç olur umarım. Hayatın film şeridi gibi gözümüzün önünden akıp gitmesini yalnız başıma seyretmek istemiyorum anlayacağınız. Bir yol arkadaşım olsun, eş demedim fark ettiyseniz yol arkadaşı dedim. Benim yanımda olsun, yalnız bırakmasın. Aynı şeyler benim için de geçerli. Asla yalnız bırakmam, iyi günde kötü günde yanında olurum. Gerisi zaten en güzel mutluluk.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

5 yorum

  1. Merhaba Petek benim ismim Kemal. İstanbul’dayım senden çok hoşlandım. Sempatik güler yüzlü hoş sohbet bir bayan arkadaşa ihtiyacım var. İlgilenirsen seninle görüşmek istiyorum cevabını bekliyorum.