Prenses Burada

Prenses Burada
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Bursa
Medeni Durum: Bekar
İsim: Çisem
Yaş: 23
Boy Kilo: 167 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Belirtmemiş

Çisem benim adım. Neden buradasın diye soracak olursanız hemen yanıtlayayım. Öncelikle 23 yaşındayım. Can sıkıntısından falan gelmedim, koca bulmaya da gelmedim. Ben iyi bir arkadaşlık arayışına çıktım aslında dürüst olmak gerek. Arkadaş derken tabi ki günün her saatinde beraber dolaşacağım biri olsa çok daha güzel olacak. Var mı öyle biri merak içindeyim. Ama diğer ilanlara bakıyorum da varmış.

Benim gibi güzel ve sevecen bir bayanın yalnız kalması hayra alamet değil. Kaç kez teklif aldım ama reddettim. Henüz çok erken olduğunu düşünüyorum. Bir bırakın ya arkadaş edineyim, gezeyim, tozayım. Ondan sonra ne olacaksa olsun yani. Her neyse of sıktınız canımı ha şimdi. Kendi kendime tribe gidiyorum ben de böyle. Kendime prenses diyorum ben bu arada.

Çünkü görünümüm harbiden öyle. Sarı saçlı bir kız arkadaşınız daha önce oldu mu bilemem ama artık her an olabilir. Ben olsam bu fırsatı asla kaçırmazdım ki. Kafa nereye ben oraya esip gidiyorum güvendiğim kişiyle. Evet burası çok önemli, güvendiğim kişiyle vakit geçiririm.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum