Neredesin Acaba?

Neredesin acaba
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Bursa
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nazan
Yaş: 26
Boy Kilo: 167 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

Neredesin acaba sevgilim? Selamlar bol sohbetler dilerim. Nazan benim adım. Arkadaşlar kendime uygun birini arıyorum. Arkadaş olarak tabi ki. Son dönemlerim hep yalnızlıkla geçti. Kafamda bir profil oluşturmadım yanlış anlaşılmasın. Diğer arkadaşların da dediği gibi saygı çok önemli. 26 yaşındayım. Lütfen insana saygısı olanlar bana mesaj atsın. Bazen darılırız, bazen üzülürüz sorun değil ama saygıyı kaybetmeden lütfen. Bu kriterim en önemlisidir.

Kendimden çok büyük biriyle arkadaş olmak da istemem. En fazla 30-31 olsun. İşi gücü olsun diyemem ben maddiyata önem vermem çünkü. Mutlu olalım yeterli gerçekten de. Can sıkıntısı başa bela bunu yaşayan bilir zaten. Bana yazacak olanlardan küçük bir isteğim daha var.

Biraz bakımlı olmalı benim erkek arkadaşım. Aynı benim gibi. Güzellik tamam öyle büyük bir şey olmasa da bakacak kendine ya. Bunların dışında beklentim yok rahat olabilirsiniz. Umuyorum ki her şey çok tatlı ve güzel bir şekilde olacak. Yola çıktığım insanı bırakmam kolay kolay kimse merak etmesin. Evet ben sözü size bırakıyorum şimdi. Neredesin acaba? Buyurun yazın da görelim, okuyalım, geri dönüş yapayım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. İyi akşamlar. Seni tanımak istiyorum. Bana kendinden bahset. Seni asla yanıltmam. Mail bekliyorum. En kısa zamanda buluşmak dileklerimle.