Adım Gibi Biraz Nazlıyım

Adim gibi nazliyim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: İzmir
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nazlı
Yaş: 30
Boy Kilo: 170 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Asistan

Selam herkese. İsmim Nazlı. 30 yaşındayım. Adım gibi nazlıyım haberiniz olsun arkadaşlar. Artık hayatımı yeniden şekillendirmek ve kendime bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. O yüzden böyle bir ilan açarak kısmetlerimi değerlendirmek istedim. Ama durun orada biraz. Her gördüğümüzle ne düşüneceğiz anlayamadım bu kısmı. Ben bu yüzden buradan gelecek mesajlara öncelik vermeyi daha doğru buldum.

Tanışıp konuşmak, dertleşip iyileşmek için. Evet dışarıda bir bakışıma bakar ama gerek var mı, bence yok. Sizden ricam kendinizi tanıtmanız. Benim de bazı kriterlerim var mesela. Kitap okumayan biriyle arkadaş bile olamıyorum, gezmeyi seveni ben de severim gibi gibi. Kendinizi nasıl tanıtacağınız da önemli bilginiz olsun. Gerçekten tüm detayları bilmek istiyorum. Daha önce evlenip boşanan beyler de yazabilir. Ben insan ayrımı yapmam çünkü.

Yeter ki anlaşalım yeter ki birbirimizi sevelim. Gerisi çorap söküğü gibi gelir yani. Biraz zor bir karakterim belki bu sizi yorabilir ama olsun sevgililik süreci denen şey kolay mı be? Telefonun başında mesajları beklemeye başladım bile. Bakalım ilk şanslı talihli kim olacak ay heyecanlandım kusura bakmayın. Haydi bakalım o zaman görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum