Her Son Bir Başlangıç

Her Son Bir Baslangic
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: İzmir
Medeni Durum: Dul
İsim: Gamze
Yaş: 36
Boy Kilo: 168 / 65
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Asistan

İyi muhabbetler diliyorum. Gamze benim ismim. Dulum arkadaşlar önce bunu paylaşayım. 36 yaşındayım. Burada baktım da çoğu 40 yaş ve altında dul olan kadınlarla dolmuş. Ne yapsın insanlar, mutlu olmadığı bir evliliği mi devam ettirsin? Öyle olmuyor işte uzaktan bakmak kolay. İşin içinde olacaksınız gerçekten sıkıntı büyük beyler.

Neyse burada neden varım şimdi onu aktarayım. Ya ben boş zamanlarımda hep yanımda olsun istediğim birini aramaktayım. Yanlış anlaşılmasın boş zamanım derken işte iş çıkışlarımda, hafta sonlarında güzel vakit geçireceğim biriyle tanışayım istiyorum. Düşünüyorum da çok bir şey istemiyorum yani. Vardır elbette. Başta çok tedirgin oldum ya dedim millet benimle mi ilgilenecek falan ama yok ben değer verirsem en güzel değeri görürüm buna inanıyorum her zaman.

Evet, mutlu olacaksak birlikte oluruz. Her sonun bir başlangıç olduğuna her zaman şahit oldum. Sıra bana geldi demek ki. Mutluluk sırası oh be deyip rahatlamak adına mesajlarınızı bekliyorum artık. Buyursunlar efendim. Tek sorunum biraz sabırsızım ben haberiniz olsun. Yani öyle çok bekletmeyin.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Merhaba nasılsınız ilanınızı sonuna kadar okudum sizin cevabınızı bekliyorum tabi ki niye olmasın isterseniz bu numaradan ulaşabilirsiniz