İnanın Çok Yoruldum

inanin cok yoruldum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Karaman
Medeni Durum: Bekar
İsim: Esra
Yaş: 25
Boy Kilo: 158 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Muhasebe

Herkes hayatının bir aşamasında ciddi anlamda yorulabilir ve bıkabilir. İşte tam o süreçteyim ben. Sevgilim vardı ama kapattım o dosyayı ben. Çünkü anlayışsız biriyle ben bir ömür geçiremem. Ciddi düşüncelerden uzak sadece arkadaşlık kurmak daha mantıklı geliyor. Hem yaşım daha 25. Böyle güzel bir kızı kaçırmak sanırım cahillik.

Neyse umurumda değil ben ileriye bakacağım her zaman ki gibi. Var mısınız güzel bir dostluk kurmaya? Bence varsınız yahu. İleride güzel günler düşleriz birlikte belki. Sinemaya gideriz, kahvaltıya çıkarız ne bileyim iki arkadaş ne yapıyorsa onu yaparız işte. Umuyorum bu süreçte yanımda olacak beyler mesajlarını esirgemez ne diyeyim ki.

Çok yalnız kaldım ve yoruldum ben. Artık dayanamıyorum gibi bir şey. Onu da geçtim insanlar sürekli kendini düşünüyor tamam olması gereken bu zaten ama of çıkmazlardayım. Her geçen gün stresim artıyor sanki sebebi yalnızlık işte başka bir şey değil ki. Bana güven verecek biri lazım tamam mı? Çekip gitmeyecek ve her daim yanımda olacak. Olmayacaksa şimdiden güle güle yani.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum