Çok Mutsuzum Ben

Çok mutsuzum ben
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Karaman
Medeni Durum: Dul
İsim: Demet
Yaş: 39
Boy Kilo: 162 / 60
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Özel Sektör

Demet ismim kolaylıklar herkese iyi muhabbetler. Çok mutsuzum ben ya. 39 yaşındayım, dulum bilginiz olsun. Birçok kişi dul olduğumdan dolayı benden vazgeçti zamanında. Ama sonradan gelen güzelliğim insanları sıraya dizdi. Lütfen yanlış anlamayın öyle hava atmıyorum ama gerçekler bunlar kusura bakmayın. Sevgili tadında bir arkadaşlığın yaşanması gerekiyor o yüzden geldim. Bakacağız göreceğiz kimler yazacak.

Beyler bana kendinizi minicik tanıtmanız lazım mesela yaşınız, nerede olduğunuz falan işte. Ben de sadece yazanlarla paylaşacağım tabi. Yeni telefon numarası bile aldım eski numarama mesaj atan atan yordular. Sessiz sakin geçen akşamlarım var benim. Film izlerim genelde. Korku filmlerine bayılıyorum nedense. Tabi romantik filmler için de yanımda biri olmalı.

Tek başıma birçok şey yaparım. Yani sosyal biriyim hemen sıkılmıyorum. Yine de bir süre sonra erkek arkadaşımın olmaması beni üzüyor herkes gibi. Birden bire gelen o yalnızlık var ya of şu an sıkıldım bile. Gelsin yorumlar, atılsın mesajlar ben daha fazla dayanamayacağım sanırım. Kendinize çok iyi bakınız ve beni unutmayınız.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun