Hasret Kaldım Sevgiye

Hasret kaldim sevgiye
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: İzmir
Medeni Durum: Dul
İsim: Bengisu
Yaş: 36
Boy Kilo: 169 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Ziraat Mühendisi

Bengisu adım. Selamlar. 36 yaşındayım. Ya daha 20 yaşında görünen bir bayanım ama gelin görün ki ben dulum be. Üzülüyor muyum? Tabi ki hayır, yanlış anlamayın beni. Arkadaş aramaya geldim buradan. Evlenmek ister misin diye soracak olanlara yanıt vereyim, kesinlikle ‘HAYIR’. Ben o süreci çoktan geçtim.

Artık özgür bir kadın olarak hayatıma devam edeceğim. Zaten 2 sene oldu boşanalı. Keyifler yerinde sorun yok falan ama sonra düşünüyorum ki öyle iyi bir erkek arkadaşım yokmuş. Tamam olanlar var ama kafede 1-2 bardak çay içip ayrılıyoruz onlarla, sosyal arkadaş yani. Lakin benim aradığım hem sosyal arkadaş hem de her anlamda dostluk kuracağım bir kişilik.

Var mıdır bilemem ben şansımı denemek için buradan yazmayı uygun gördüm. Umarım her şeyin en güzelini hak eden insanlar bir daha yalnız kalmaz. İşten eve, evden işe gidip geliyorum şimdilik. Yanıma arkadaşımı alırsam gerçekten eve de girmem gerekirse. Gezerim, tozarım öyle durmam yerimde. Çok genç gösterdiğim için talibim de fazla oluyor. Ama öyle kolay değil minnoş.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Selam ben Azerbaycanlıyım İstanbul’da yaşıyorum sizi fotoğrafınız çok hoşuma gitti sizinle tanışmak isterim eğer sizin içinde uygunsa

Daha Fazla Yorum