En Önemlisi Vicdanlı Olmak, Gerisi Mutluluk

En onemlisi vicdanli olmak
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Merhabalar. 28 yaşında genç, bakımlı ve güzel bir bayan olarak buradayım. Adım Duygu. Daha önce evlenmedim haliyle ilk kez teklif alacağım için heyecanlıyım. Çalışan bir kadınım ben. Öyle büyük beklentilerim yok kimseden. Bir kadın ayakları üzerinde duruyorsa bilin ki o güçlüdür zaten. Vicdan sahibi bir eş arıyorum.

Günümüzdeki arkadaşlıklara bakınca böyle bir şey imkansız gibi sanki. Ama yok vardır ya biliyorum. Herkesin kaderinde olan gelir bulur onu. Ben de böyleyim işte. Biraz sabırlıyım iyi ki. Yoksa bundan sonrası gerçekten çekilmez. Biliyorum ki aradığım insanlar vardır. Önemli olan gelip beni bulması ya. Daha önce evlenmediğim için aslında bu kararı almakta biraz zorlandım gibi. Onu da geçtim reel hayatta teklif aldım tabi ama güvenemedim işte.

Ne yapayım şu süreçte doğru insanı ararken yanlış insana denk gelirsem cidden yıkılırım ben. Bakalım ya umuyorum kalbi temiz, vicdanlı, saygılı bir erkek yazacaktır. Tek amacım evlenmek gibi görünüyor değil mi? Evet doğru ama önce tanıyıp birbirimize ısınmamız gerekiyor. Bu da belli bir sürede gerçekleşecek. Bakalım hayırlısı diyelim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Merhaba ben Volkan ailemle birlikte yaşıyorum hiç evlilik yapmadım benim gibi evlilik yapmamış meslek sahibi yaşım uyum sağlayabilecek kafama uyan bir bayanla aile olma yolunda ilk adımı atmak istiyorum bu sitede benimle aynı düşüncelerde olan bir bayanla tanışıp sevgi saygı güven benim için önemli bu çerçevede aile olmak istiyorum cevap bekliyorum.