Geçmiyor Günler Bu Yalnızlıkla

Gecmiyor gunler bu yalnizlikla
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Kolaylıklar adım Nebahat. Yaşım 29. Ben biraz yalnızlığı seven biriydim ama baktım ki artık olmuyor böyle. Yani birilerini değer vermesi lazım. Tabi ki tek taraflı değil. Egoist biri olmadım hiç hayatımda. Lakin gelenler de gideni aratıyor bazen. Neyse ben tüm defterleri kapatarak yaşamaya başlayacağım. Var mı benimle gelen? Bu güzel arkadaşlık yolunda yürümek isteyen var mı acaba? Varsa buyursun mesajlarını esirgemesin.

Kendinizi tanıtmanızı rica ediyorum. Yaşınız ve işiniz gibi. Hobilerimizi sonra konuşuruz sevgili gibi başlamayacağız nasıl olsa. İyi bir arkadaşlık gerçekten mutluluk getirir diye düşünüyorum. Sizler bu konudaki fikirlerinizi de paylaşın olur mu? Evlenmek gibi bir düşüncem olmadığını da dile getirmek istiyorum. Sadece arkadaş olarak yola çıkalım da bir gerisi kendiliğinden gelir.

Düşünceli bir bayanım. Detaylara takılırım ama kimseyi üzmem. İhaneti affetmem direkt samimiyeti keserim falan yani. Bakalım ya hayat bize neler gösterecek. Hiçbir şey umduğumuz gibi olmuyor ki sonuç itibariyle. Hayırlısını istemeye devam ediyoruz ve her zaman güzel günler bekliyoruz işte ne yapalım. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

6 yorum