Hayat Kısa, Ben Yoruldum

Hayat kisa ben yoruldum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Oya ben iyi günler diliyorum buradan herkese. 36 yaşındayım. Gerçekten yoruldum hayatın şu koşturmacasından. Hayat kısa ama heyecanlı bir şekilde yaşamak lazım. Dul biriyim ben. Bu arkadaşlık kurmak için sorun mu acaba? Önce bu sorunun yanıtlarını alabilir miyim? Ondan sonra telefon numaramı verebilirim yani.

Henüz yaşım kaç ki yani geçenlerde birisi çok güzel olduğumu ama dul olduğum için arkadaşlık kuramayacağını söyledi. Çok zoruma gitti her yerden engelledim. Kafayı yemiş bu ya. Böyle güzel bir bayanla yan yana olmayacağı için kudursun şimdi. Neyse kusura bakmayın konu dağıldı. Aklıma geldiği için bir anda sinir oldum. Ben artık kendimi düşüneceğim gerçekten başkasını değil yani. Bu arada evlenmeyi düşünmüyorum uzun bir süre.

Arkadaşlık kurmanın daha mantıklı olacağını söylemem gerekiyor en baştan. Çünkü bazıları da doğrudan evlilik teklifi falan ediyor da yok arkadaşım öyle bir beklentim yok. Zaten o hatayı yaptık bir defa. Yeniden olmaz o işler. Ben gidiyorum heyecanlı bir şekilde burada beklediğimi unutmayın olur mu?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

5 yorum

  1. Yeni ayrıldım eşimden bundan sonra çılgınlar gibi hayatımı yaşamak istiyorum Bursa İnegöl’de oturuyorum kasaplık yapıyorum tanışmak isterim seninle

  2. Tabi ki kurabilirsiniz hatta ben çok isterim sizinle tanışıp vakit geçirmek 25 yaşındayım 175 boy 72 kilodayım mesajınızı bekliyorum iyi günler