Ben Yoruldum Hayat

Ben yoruldum hayat
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler olsun herkese. Arkadaş aramaya çıkan üzgün bayanlardan biriyim ben. Yaş 27 oldu artık ileriye dönük hedefler kurmak istiyorum. Ama önce dost olmalı, arkadaş olmalı, daha yakından tanımalı insanları. Ben bu defa başaracağım. Daha önce birkaç arkadaşım olmuştu, güya biri çok ama çok ciddiydi. Gelin görün ki her şey bir günde yok olup gitti. Beyefendi aşırı kıskanç olduğu için artık ilerletemedim.

Bu yüzden sevgili yapmak istemiyorum uzun bir süre. Kusura bakmayın olur mu? Önce arkadaş olalım, bakalım, gezelim, tanışalım, kahvemizi içelim. Gerisi için bir şey söylemek çok ama çok erken. Hayat bu hızlı bir şekilde geçiyor, ne zaman adam gibi birini buldum desem yanılıyorum. Ne zaman işte bu kez tamam evlenebilirim desem, aldatılıyorum.

Güzellik desen var yani öyle olmasa çok kıskanmazlar beni. Ama ne olur arkadaşlık dışında çok erken bazı şeyler için bunu unutmamanızı rica ediyorum. Neyse ben şimdi mesajları beklemeye başlayayım izin verirseniz. Sonrası zaten güzel duygu ve düşüncelerle süslenecektir. Sadece adam arıyorum ya adam.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum