Beklemeyi Sevmem

Beklemeyi Sevmem
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: İstanbul
Medeni Durum: Dul
İsim: Aslıhan
Yaş: 39
Boy Kilo: 165 / 63
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Sigortacı

İyi günler diliyorum. 39 yaşındayım. Bu yaşıma kadar evlenmedim fakat artık evlilik kararı aldım ve buradan kısmetimi bulacağıma inanıyorum. Bu hayata bir defa geliyoruz ve gerçekten güzel bir arkadaşlıkla başlayan ve sonu evlilikle biten şeylerle karşılaşmak istiyoruz değil mi? Ben 3 senedir dulum hiç sorun olmadı bu ayrı mesele.

Evlilik güzel bir olay ve yaşamak güzel olacaktır sanırım. O kadar da yaşlı değilim ya aslında. Görseniz zaten direkt aşık olursunuz büyük konuşmuyorum. Ama biraz zamanla olacak şeyler bunlar. Böyle desem de beklemeyi sevmiyorum ya en kötü huyum bu işte. Olsun beni kabul eden böyle kabul etsin. Ben de karşımdaki insanı değiştirmek istemiyorum zaten. Olduğu gibi kabul ederek ciddi bir adımı atmanın gayreti içerisinde olacağım. Görüşmek üzere.

Ay yok durun şunu da aktarmak istiyorum sonra yanlış anlıyorlar beni. Arkadaşlar ben zarif bir kadınım. Her arkadaşlık teklifine evet demem tamam mı? Yani kimse yaşıma bakarak beni yargılamasın. Tanıdıkça seveceğinizi zaten göreceksiniz emin olun. Vıcık bir arkadaşlık değil, ciddi bir durum arayışındayım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum

  1. Aslıhan merhaba bende dulum ayrılmış yaşım 55 sen gerçekten ömür boyu yaşayabileceği iyi güzel tertemiz bir insansın bende işime evime ama evlenmiş olduğum insanla böyle olmaz tabi ne kadar güzellikler varsa mutluluklar varsa beraber yaşanmalı beraber paylaşılmalı en güzelini yaşamalı