İnsanlar Ah İnsanlar

insanlar Ah insanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler selamlar. İsmim Hanım. 35 yaşındayım. Dul ve güzelim. Aslında dul olmak bana çok şey katmıyor can sıkıntısından başka. Birkaç arkadaşlık teklifi aldım ama hiç değerlendirmedim bile. Çünkü ben sadece iyi bir dostluk arkadaşlık kurmak istiyorum. Bir ara düşündüm yeni bir evliliği ama yok ya yemin ettim asla bir daha. Sadece arkadaş olarak kalmak bana göre sanırım.

Var mısınız böyle heyecanlı bir yolculuğa acaba? Mesajlardan anlarım kimin heyecanla yazdığını zaten. İnsan psikolojisinden çok iyi anladığımı da söylemek isterim. Neyse beyler bu süreçte yanımda olanlar çok şanslı. Olmayanlar çok şey kaybedecek haberiniz olsun. Şaka bir yana gün içinde ne kadar sıkıldığımı bir görseniz var ya bu kıza ne oluyor dersiniz.

Seçici değilim, arkadaşlık kurmanın peşindeyim. Eee ben de güzelim hani. Kendime sürekli baktığım için 35 değil, 25 görünüyorum. En sevdiğim özelliğim de bu zaten. Yine de her şeyin hayırlısı olsun gerçekten de. Doğru insanla tanışana kadar burada olacağım. Herkese eşit mesafeliyim merak etmeyin. Hoşça kalın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum

Daha Fazla Yorum