Aynı Gemideyiz

Ayni gemizdeyiz
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler, güzel sohbetler, bol muhabbetler. İsmim Deniz. Yaşım 39. Arkadaşlık konusunda beni hak eden bir beyefendi ile tanışmaya geldim desem doğru olur. Dürüst olmak lazım bu konularda. Her zaman insanları kırmadan yaşamak, üzmemek gerekiyor. Canım bazen sıkılsa da sabır diyorum be Deniz bu da geçecek ama az sabret.

Geçenlerde bu konuda bir kız arkadaşla görüştüm kendisi aynı zamanda psikolog. Hiç beklemeden yeni bir arkadaş edin dedi bana. Dul olduğum için sanırım can sıkıntısı başladı işte. En son ki evlilik teklifimi geçen sene almıştım o konuda kapıları kesinlikle kapattım. Ama arkadaşlık tekliflerini bekliyorum tabi. Önce buradan olsun dedim.

Mesajları okuyayım, numaram ile dönüş yapayım ondan sonrası hayırlısı işte. Benim hep umudum var beyler sizin de olsun. Canımızı boş şeylere sıktığımız için umutsuz yaşıyoruz bence. Çok yanlış bir şey bu. Hep güzel şeyler olsun istiyoruz şu hayatta ama öyle değil işte. Aman be çok uzatıp kafa şişirmeyeyim. Herkesten dönüş bekliyorum arkadaşlar. Güle güle.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Merhaba sizi tanımak ve sohbet etmek isterim tabi ki sizde isterseniz hayat zor aslında zor değil biz insanlar zorlaştırıyor. Tanışıp sohbet edelim bana yazabilirsin her şey gönlünce olması dileklerimle kendinize çok iyi bakın görüşmek ümidiyle

  2. Size laik olabilir miyim bilmiyorum 29 yaşındayım oto galeri işi yapıyorum geçmişte spor eğitmenliği yaptım devamını eğer ararsanız konuşuruz