Aldırma Gönül

Aldirma gonul
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İsmim Yağmur, buraya neden geldim diye çok merak edeceksiniz biliyorum. Şimdi beyler şöyle bir durum var. İnsanların çoğu zaman bir arkadaşa ihtiyacı var değil mi? İşte bu süreci değerlendirmek adına geldim. Arkadaşım olsun, güzel geçinelim, her şeyi paylaşalım istiyorum. Bu konuda yanımda olacak kişiler vardır burada biliyorum.

Yeter ki bana mesaj atın gerisi kolay. Yaşım 30 bu arada. Yaşlı değilim abartmayın ya gördükten sonra zaten anlayacaksınız. Genç ve bakımlı bir kız gibi dolanıyorum. Taliplerim çok oldu bilesiniz. Ben evliliğe karşı değilim ama an itibariyle böyle bir düşüncem olmadığını da söylemek isterim. Hele bir arkadaş edinelim de sonrasına bakarız kafasındayım yani.

Biraz kafa dağıtmak benim de hakkım. Genelde yalnızlıktan sıkılmazdım ama yaş ilerledi diye mi bilmiyorum bana koyuyor bu durum. Beklentilerim büyük değil ayrıca. Sadece insan olsun, yalnız bırakmasın, ilgi göstersin yeterli. Her şey düzelir aramızda sorun yaşansa bile gelir geçer bunlar kafanızı takmayın. Biraz sabırsızım sadece onu da hoş görün olur mu? Görüşürüz o zaman iyi günler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum

  1. Selam sizin düşündüğünüz gibi düşünüyorum bende bir zamandan sonra insan kendini ifade edebilecek dertlerine ortak olacak birine ihtiyacı oluyor yani geç sayılmaz yazarsan daha iyi anlaşırız diye düşünüyorum

  2. Merhaba bende senin düşündüklerini düşünüyorum çok yalnızım bana sırdaş dost ve ağzında yalan olmayan dürüst bir arkadaş arıyorum ilerisi tanıdıkça olur lütfen mesaj atarsanız tanışırız