Evilik Sabır İster

Evilik Sabir ister
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selamlar. Daha önce hiç evlenmemiş ama artık bende bu mutluluğu tatmak istiyorum. Açık konuşayım ben dobra bir kadınım. Yaşım 41. Güzelliğimden taviz vermedim bu zamana kadar. Her zaman bakımlıyım. Neyse bunlar çok önemli değil. Evlenmeye karar verdiğim için buradayım. Sezgilerimle hareket ettim bu güne kadar. Artık mantık dışı arkadaşlık kurmayacağım.

Ciddi düşünüyorum bunu da unutmamanızı rica ediyorum. Şu an çalışmıyorum, durumum iyi zaten. Evde can sıkıntısından bazen bunalıyorum orası ayrı tabi ki. Burada bulunma amacım tamamen ciddi bir sürece adım atmak. Bu yaşıma kadar evlenmediğim için pek çok kişi sevemeyeceğimi düşünebilir. Ama tanıdıkça göreceksiniz ki sabırlı bir bayanım. Karşı taraftan da aynı şeyi beklerim. Göreceğiz bakalım, evliliğe adım atmak isteyenler için beklemeye devam edeceğim.

Ben öyle sürekli eş arayan biri olmadım. Son zamanlarda yalnızlığın getirdiği mutsuzluğu fark ettiğim için böyle bir karar aldım aslında. Hayat neyi gösterir, kimi getirir karşımıza onu bilemeyiz. Bildiğim tek şey artık böyle yaşamak istemediğim. Güzel bir hayat bizi bekliyor olur umarım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

7 yorum