Çocuk Değiliz Artık

Cocuk degiliz artik
Yaşadığı yer: Belirtmemiş
Medeni Durumu: Bekar
Yaşı: 27
Mesleği: Muhasebe

Yasmin ben selam, muhabbetiniz daim olsun arkadaşlar. Yaşım 27. Burada olma nedenim aslında çok basit. Arkadaş bulmak için geldim. Kendine güvenen, beni taşıyabilecek bir dosta ihtiyacım var. Yine bu süreçte yalnızlıktan uzak kalmam gerekiyor. Ya aslında kendime yediremiyorum yalnızlığı. Güzel olabilirim okey tamam ama ne bileyim ya. Bu zamana kadar kimseyi kırmadım ve üzmedim. Aynı şeyi karşı taraftan da beklerim.

Umuyorum burası bana uğurlu gelir. Var olan muhabbetler hiç bitmesin herkes mutlu olsun istiyorum. Ama önce kendimi düşünmem gerekecek. Güzel günlere bir kapı aralayalım mı? Sanki ben teklif etmiş gibi oldum ay çok pardon. Çocuk olmadığımıza göre birbirimizi anlayacağımızı düşünüyorum. Neyse çok da uzatmanın alemi yok.

Ben sadece güvenebileceğim bir dostum olsun istiyorum ve ilanımı açıyorum. Hali hazırda herkesin mesajını yanıtlarım yeter ki güveneyim, inanayım. En mutlu günler bu şekilde başlayacaktır buna da inanıyorum. Şanssız biriyim ben bu arada. Her zaman işim ters gider. Ama bu kez bilmiyorum içimde farklı bir heyecan var. Bana uyan arkadaşı bulacağım gibime geliyor.

Mesaj Gönderin


8 yorum

  1. merhaba ismim Aziz 20 yaşındayım hayatım boyunca hep çevremdeki insanları anlamaya çalıştım olgun davrandım ama onlar hep bana kazık attılar onlar beni anlamadı yalnızım tanışmak ister misin tanışırsak daha detaylı konuşup tanışabiliriz istersen

  2. Merhaba iyi geceler Yasmin gece mesaideyken yazıyorum sana. Yaşımız aynı bende aynı nedenden buradayım bence daha çok ortak yanımız çıkacak. Uzun zamandır bir arkadaşım olmadı belki ben istemedim belki başka nedenlerden. Uzun zamandır bu arkadaşlık olayını unutmuş gibiyim. Artık yeni birileri yeni arkadaşlar tanıma zamanı geldi sanırım umarım cevap alırım. Seni tanımayı çok isterim.

  3. Selamlar ilanınızı sonuna kadar okudum. Sanırım aynı düşünceleri paylaşıyoruz. Dilerseniz bir kahve içerek birbirimizi daha yakından tanıyalım derim.