Çocuk Değiliz Artık

Cocuk degiliz artik
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Bursa
Medeni Durum: Bekar
İsim: Yasmin
Yaş: 27
Boy Kilo: 168 / 53
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Muhasebe

Yasmin ben selam, muhabbetiniz daim olsun arkadaşlar. Yaşım 27. Burada olma nedenim aslında çok basit. Arkadaş bulmak için geldim. Kendine güvenen, beni taşıyabilecek bir dosta ihtiyacım var. Yine bu süreçte yalnızlıktan uzak kalmam gerekiyor. Ya aslında kendime yediremiyorum yalnızlığı. Güzel olabilirim okey tamam ama ne bileyim ya. Bu zamana kadar kimseyi kırmadım ve üzmedim. Aynı şeyi karşı taraftan da beklerim.

Umuyorum burası bana uğurlu gelir. Var olan muhabbetler hiç bitmesin herkes mutlu olsun istiyorum. Ama önce kendimi düşünmem gerekecek. Güzel günlere bir kapı aralayalım mı? Sanki ben teklif etmiş gibi oldum ay çok pardon. Çocuk olmadığımıza göre birbirimizi anlayacağımızı düşünüyorum. Neyse çok da uzatmanın alemi yok.

Ben sadece güvenebileceğim bir dostum olsun istiyorum ve ilanımı açıyorum. Hali hazırda herkesin mesajını yanıtlarım yeter ki güveneyim, inanayım. En mutlu günler bu şekilde başlayacaktır buna da inanıyorum. Şanssız biriyim ben bu arada. Her zaman işim ters gider. Ama bu kez bilmiyorum içimde farklı bir heyecan var. Bana uyan arkadaşı bulacağım gibime geliyor.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Selam Yasmin hanım yalnızlığınıza ortak olmaya talibim umarım sizi mutlu edebilirim elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsin aramanı bekliyorum

  2. Merhaba Yasmin. Aslında bende bir heyecan hissettim sana karşı. Güven veriyorsun insana. Bir arkadaş istiyorum kendime şu 3 günlük dünyada.

Daha Fazla Yorum