Bahar Gelsin Gönlüme

Bahar gelsin Gonlume
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

En içten dileklerimle kocaman selamlar olsun beyler. Naz benim adım. 35 yaşındayım. Estetik uzmanıyım. Ne kadar güzel olduğumu söylememe gerek yok sanırım. Buraya neden mi geldim? Evlilik kararı aldım arkadaşlar. Evet ilk evlilik kararım, dul değilim. Bu zaman kadar hep işlerimi büyütmek için çalıştım çabaladım, evliliği hep sona attık. Ama baktım artık yaş geçiyor.

Bizimkiler de aynı görüşte. Ha kimseyi öyle takmam ama yaş oldu 35 be. Genel itibariyle çok konuşmayı sevmem. İnsanlarla diyaloğum çok iyidir. Güzelliğimden taviz vermem. Aşırı bakım yaparak yüz güzelliğimi bozmam. Doğal güzelliğime aşık olan çok kişi var. Evlenmediğimi söylemiştim hmm başka aklıma gelen ha bir de şey var. Kıskanç erkekleri hiç sevmem.

Ya tamam güzel olabilirim tamam da azıcık kıskançlık yerinde olmalı. Öyle kişiler var ki onu yapma, buraya gitme, oturma, kalkma… Aman ya böyle şeylere gelemem şimdiden aktarıyorum yani. Merak ettiğiniz başka bir şey varsa lütfen sorun ve mesajlarınızı da aktarın. Buradan ciddi bir aday bularak ayrılmak istiyorum açık ve net.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum

  1. Merhaba Naz İstanbul’da yaşıyorum. Edebiyat öğretmeniyim lütfedersiniz tanışalım. Hayata olumlu tarafından bakarım. Yürürken rüzgarı dahi incitmemeye çalışırım