Gerçekten Yoruldum

gercekten yoruldum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Gaziantep
Medeni Durum: Dul
İsim: Nagehan
Yaş: 44
Boy Kilo: 169 / 67
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Butik İşletmecisi

Nagehan benim adım selam olsun buradan herkese. Arkadaşlar benim gerçekten iyi bir sevgiliye ihtiyacım var çünkü gerçekten yoruldum arkadaşlar. Masum bakan gözler arıyorum, beni dinleyecek, yanımda olacak, derdimle üzülecek, sevincimle mutlu olacak. Aynı şeyler benim için de geçerli yanlış anlaşılmasın lütfen. Egoist değilim ki sadece kendimi düşüneyim. Her neyse bu konuda var mı acaba arkadaş olacağım birileri? Yaşımı merak ettiniz bu arada biliyorum.

Arkadaşlar 44 yaşındayım ama hiç mi hiç göstermiyorum. Bunu fark edeceksiniz zaten merak etmeyin. Günlerdir diyorum buradan ilan açayım mı açmayayım mı diye. Ama sonunda kararımı verdim ve bir arkadaş edineceğim. Dilediğiniz şeyi sorabilirsiniz bana ayrıca.

Hep yanıtlarım, derdinizi dinlerim, destek olurum. İnsanlar zaten birbirine destek oldukça vardır. Yola taş koymak da yakışmaz tabi ki. Ciddi anlamda can sıkıntısı da var bende. Yalnızlıktan belki. Oysa işimde gücümdeyim ya. Küçük bir işletmem var butik tarzı. Sabah 7’de gidiyorum, akşam dönüyorum. Ama nasıl dönüyorum, yalnız başıma, tek başıma. İşte bu bitsin istiyorum. Mesajlarda görüşürüz o halde iyi bakın kendinize.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum