Bilge Kadınlar Hep Üzülür

Bilge kadinlar hep uzulur
Yaşadığı yer: Gaziantep
Medeni Durumu: Bekar
Yaşı: 27
Mesleği: Danışman

Selamlar. Melis benim adım. Başlık biraz iddialı oldu değil mi? Gerçekler böyle arkadaşlar bilmeniz lazım. Bilge kadından kastım her şeyi bilen değil, yerine ve zamanına göre hareket eden bayanlardan bahsediyorum. Oturaklı, saygılı ve sevgi dolu bir bayanım. Yaşım 27. Evlenme yaşın geldi diyorlar bana umurumda değil.

Benim daha arkadaş edinip uzun süre vakit geçirmem lazım. Hayatın şu neşesini yaşamak istiyorum sonuna kadar. Hemen sorumluluk sahibi olmak yerine böyle bir adım çok daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum ne dersiniz? Onayladığınızı umuyorum. Evet mesele bu arkadaşlar, bilge kadınlar üzülüyor, yalnız kalıyor falan. Olmaz böyle, ben bu güzellikle bunu hak etmediğimi düşünüyorum bakalım artık zaman neyi gösterecek.

Son günlerde bu sürecin ciddi anlamda canımı sıktığını fark ettim yani. Üzmek istemedim kendimi artık, biri olsun diyorum hani. Yalnızlığım da bitsin, umutsuzluğum da. Gelen mesajlara anında döneceğim vakit kaybı istemiyorum çünkü. Yine de hayırlısı olsun diyorum. Erken olacağına geç olsun ama sevgi ve saygılı olsun, dürüst olsun, güzel olsun.

Mesaj Gönderin


1 yorum

  1. Merhaba isimsiz ben nasılsınız iyisinizdir inşallah hayat bana gülme şansı hiç vermedi eğer size de vermediyse beni bulun yada benim size ulaşmamı sağlayın gülelim hayata inat bir gün daha beraber isterseniz tabi