Haydi Arkadaş Olalım

Haydi arkadas olalim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Merhaba. İsmim Mehtap. 31 yaşındayım. Kimse evlilik muhabbeti kurmasın lütfen. Çünkü yaşımı duyan hemen ciddi düşünüyor. Yok arkadaş öyle değil bu işler. Biraz sabır tamam mı? Ben sadece arkadaşlık kurmak için geldim buraya. Kolay kolay da pes etmem merak etmeyin. Kimseyi yarı yolda bırakacak bir yapım yok. Her zaman iyi düşünürüm ki iyi olsun, en güzeli bizim olsun.

Arkadaşlık süreci kolay değil göründüğü gibi aslında. Bazen kaygılı olursun, bazen üzülürsün ama çoğu zaman mutlu olursun. Ben bunların hepsini yaşadığım için oradan biliyorum. Her neyse son zamanlarda insanların çok vurdumduymaz olduğunu fark ettim. Bana gelen arkadaşlık tekliflerinde yaşadım bunu. Haliyle sanaldan arkadaş edinmeye çalışıyorum artık.

Bu kadar saçma bir düşünce olamaz. Adam diyor ki önce sevgili olalım sonra evlenelim. Dedim bir dur ne oluyor tanımadan? Tanırız evlenince birbirimizi diyor. Ay bunaldım cidden kusuruma bakmayın bu kadar olmaz. Sıradan bir durum gibi düşünebilirsiniz ama değil. Herkes birbirine saygılı olsa zaten mutlu mesut yaşarız ama yok değişik insanlar ya.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum