Gerçekten Yalnızlık Bitmeli

Gercekten yalnizlik bitmedi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selamlar herkese. Hande benim adım. 32 yaşındayım arkadaşlar. Burada olmamın nedeni tamamen ciddi bir duruma imza atmak aslında. İmza atmak derken aslında tam da söylemek istediğimi anladınız. Evet, evlenme yaşı geldi de geçiyor. Bu zaman kadar ciddi arkadaşlıklarım oldu. Ne yazık ki kalıcı olamadıkları için şimdi buradayım.

Gerçekten bu hayat artık yalnız ilerlemiyor onu anladım. Haliyle ciddi düşünen bayları buradan mesaj atmaya davet ediyorum. Biraz sabırlı bir süreç olacağı aşikar. Kendimden de kısaca bahsedeyim. Ben gezmeyi çok ama çok seven, kibar ve bakımlı bir bayanım. Eşimin de aynı şekilde olmasını isterim. En azından sevgi besleyen bir adam olursa çok iyi anlaşacağımızı umuyorum.

Kısmet bu işler aslında. Kime niyet kime kısmet derler ya hani işte o yüzden buradayım. Kendine güvenen varsa ben buradayım. Ciddiyim hem de fazlasıyla. Malum artık arkadaşlıklara da güven kalmadı. Sonuç itibariyle evlenmek için burada yerini alan arkadaşlar, umuyorum ki sizler de aynı düşüncedesiniz. Başka türlü kısmetim açılmayacak sanırım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum