Tek Sorun Yalnızlık Değil

Tek sorun yalnızlık değil
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Rize
Medeni Durum: Dul
İsim: Yeliz
Yaş: 42
Boy Kilo: 170 / 66
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Adım Yeliz 42 yaşındayım. Yanımda olacak gerçekten beni sevecek değer verecek birine öyle ihtiyacım var ki anlatamam. Yalnızlıktan olsa gerek iyice ruh halim bozuldu sanırım. Tabi ki tek sorun yalnızlık değil. İnsan hayatında bir güç istiyor. Hayata umutla baktıracak birini. Uzun zaman oldu bu duyguları unutalı sessiz sedasız bir hayat sürdüğüm.

Bence hata yaptım kendime bunu yaparak. Artık kontrolü ele alma zamanı bence. Bu hepimiz için geçerli. Neyi bekliyoruz ki? Böyle mi geçecek bir ömür? Ben bakımlı ve güzel bir kadınım. Durum böyle olunca her zaman insanlarla güzel iletişim kurabiliyorum ve en önemlisi de yalnızım. Burada fazla kalmak istemiyorum. Aradığım kişiyi bulmak istiyorum bir an önce.

Bu aşamada birçok kişiye de şans vereceğim emin olabilirsiniz. Her defasında üzülmekten yorulduğum için artık sanaldan arkadaşlık kurmaya yemin ettim yani o derece. Ama ince eleyip sık dokuyacağımı da bilin isterim. Hassas olduğum noktalar var. Geri kalanını mesajlarda konuşalım istiyorum beyler. Mesaj gönderen herkese döneceğime emin olabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun