Güzel Bir Başlangıca Var mısınız?

Güzel bir başlangıca var mısınız
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Rize
Medeni Durum: Dul
İsim: Duygu
Yaş: 34
Boy Kilo: 164 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Emlak

Duygu ben. 34 yaşındayım. Buradan herkese selamlar öncelikle. Benimle güzel bir başlangıca var mısınız beyler? Bakımlı güzel bir dul bayan ile arkadaş olmak isteyen vardır elbet. Ancak buradan mı denk gelir dışarıda mı artık bilemiyorum. Yine de şansımı denemek istedim sadece. Şimdi beyler iletişim için bana yazmanız yeterli. Bu konuları geçelim. Doğrudan bazı beklentilerim var benim.

Genç yaşta dul kaldığım için bazı süreçlere uyum sağlamanız gerekiyor. Mesela ben her dakika yanımda olacak birini arıyorum. Öyle kafası bozulduğunda çekip gidecek bir adam istemem. Beklentim budur. Duygusal olmalı ve biraz da kıskanmalı. Gerçekten insanlarla iletişimi güzel olmalı. Bu tür insanlar doğal olarak kız arkadaşına da değer verir.

Son arkadaşlık denemelerim pek iyi geçmedi. Son 6 ayda 2-3 kişiyle tanıştım ama yok olmuyor anlatamıyorum derdimi. Ben tek yaşayan biriyim ayrıca en başta söyleyeyim. Bu nedenle yalnız kalmak hiç bana göre değil bilginiz olsun beyler. Her neyse bunlar kolay atlatılacak şeyler. Yeter ki birbirimizi anlayalım ne istediğimizi bilelim. Söyleyeceklerim bu kadar arkadaşlar. Mesajlarınız gelsin karşılıklı daha detaylı derinlemesine konuşuruz artık.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun